Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Coördinatoren

Coördinatoren

WhatsApp_Image_2022-09-01_at_10.02.51_AM.jpeg

Damelsa Bleecke

Leeftijd Coördinator O6 & O7

damelsa.bleecke@svdiemen.nl

eddy.jpg

Eddy van Bentum

Leeftijd Coördinator O8

eddy.vanbentum@svdiemen.nl

 

silhouette.jpg

Tom Blommestein

Leeftijd Coördinator O9

tom.blommestein@svdiemen.nl

silhouette.jpg

Arjan Duijnker

Leeftijd Coördinator O10

arjan.duijnker@svdiemen.nl

rosanne.jpg

Rosanne Tamboer

Leeftijd Coördinator O11

rosanne.tamboer@svdiemen.nl

silhouette.jpg

Vacant

Leeftijd Coördinator O12

jeugdcommissie@svdiemen.nl

silhouette.jpg

Dennis Ewaart

Leeftijd Coördinator O13

dennis.ewaart@svdiemen.nl

 

silhouette.jpg

Vacant

Leeftijd O14 tm O23

jeugdcommissie@svdiemen.nl

silhouette.jpg

Vacant

Leeftijd O14 tm O23

jeugdcommissie@svdiemen.nl

nathan.jpg

Nathan Blijleven

Coördinator Meisjes

nathan.blijleven@svdiemen.nl

Nordin_Heus.jpg

Nordin Heus

Coördinator Senioren

zaterdagsenioren@svdiemen.nl

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!