Cookie beleid SV Diemen

De website van SV Diemen is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Coördinatoren

Coördinatoren

WhatsApp_Image_2022-09-01_at_10.02.51_AM.jpeg

Damelsa Bleecke

Leeftijd Coördinator O6 & O7

damelsa.bleecke@svdiemen.nl

eddy.jpg

Eddy van Bentum

Leeftijd Coördinator O8

eddy.vanbentum@svdiemen.nl

 

silhouette.jpg

Priscilla de Meij

Leeftijd Coördinator O9

priscilla.demeij@svdiemen.nl

ruth.jpg

Ruth Hakkenberg

Leeftijd Coördinator O10

ruth.hakkenberg@svdiemen.nl

silhouette.jpg

Arjan Duijnker

Leeftijd Coördinator O11

arjan.duijnker@svdiemen.nl

rosanne.jpg

Rosanne Tamboer

Leeftijd Coördinator O12

rosanne.tamboer@svdiemen.nl

silhouette.jpg

Santosia Griffith

Leeftijd Coördinator O13

santosiagriffith@svdiemen.nl

1516754151235.jpg

Dennis Ewaart

Leeftijd Coördinator O14

dennis.ewaart@svdiemen.nl

 

dean.jpg

Dean Palmer

Leeftijd O15 tm O23

dean.palmer@svdiemen.nl

Nordin_Heus.jpg

Nordin Heus

Coördinator Senioren

zaterdagsenioren@svdiemen.nl

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!