Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Coördinatoren

Coördinatoren

silhouette.jpg

Vacant

Coördinator O6 & O7

eddy.jpg

Eddy van Bentum

Coördinator JO8

eddy.vanbentum@svdiemen.nl

 

silhouette.jpg

Siam Soekhoe

Coördinator JO9

siam.soekhoe@svdiemen.nl

silhouette.jpg

Rosanne Tamboer

Coördinator JO10

rosanne.tamboer@svdiemen.nl

jeroen.jpg

Jeroen van Eeken

Coördinator JO11

jeroen.vaneeken@svdiemen.nl

silhouette.jpg

Micheal Boot

Coördinator JO12

micheal.boot@svdiemen.nl

 

ruben.jpg

Ruben van der Meer

Coördinator JO13 niet-selectie

ruben.vandermeer@svdiemen.nl

yesser.jpg

Yesser Roshdy

Coördinator JO13 selectie

yesser.roshdy@svdiemen.nl

regis2.jpg

Regis Panoet

Coördinator JO14

regis.panoet@svdiemen.nl

silhouette.jpg

Yvonne Vlietman

Coördinator O15 tm O19

yvonne.vlietman@svdiemen.nl

90722FE8-8A2C-43D9-A62C-C5757FA552B3.jpeg

Demi Christodoulidis 

Coördinator Vrouwen

vrouwenmeisjes@svdiemen.nl

Nordin_Heus.jpg

Nordin Heus

Coördinator Senioren

zaterdagsenioren@svdiemen.nl

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!