Algemeen Bestuur - SV Diemen

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Algemeen Bestuur

Algemeen Bestuur

 

7432EC68-4F33-4011-A706-097B8D60DF5E.jpeg

Henk van der Weele

Voorzitter

voorzitter@svdiemen.nl

78e39f08-93a5-42af-8373-3ca7a625e424.JPG

Frans Mulder

Penningmeester

penningmeester@svdiemen.nl

WhatsApp_Image_2022-09-05_at_9.03.00_PM.jpeg

Charlotte Gabel

Secretaris

secretariaat@svdiemen.nl

Nordin_Heus.jpg

Nordin Heus

Bestuurslid Voetbalzaken Senioren zaterdag

nordin.heus@svdiemen.nl

IMG_4655.jpg

Rinaldo Albers

Bestuurslid Communicatie & ICT

rinaldo.albers@svdiemen.nl

siam.jpg

 

Siam Soekhoe

Bestuurslid Jeugd

siam.soekhoe@svdiemen.nl 

Richard_Heus.jpg

Richard Heus

Bestuurslid Gebouwenbeheer

richard.heus@svdiemen.nl

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!