Programma - SV Diemen

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
11 feb 14:30 BZC'13 1 SV Diemen 1
8 feb 22:00 Ziekenhuis Amstelveen zvv 5 (zaal) SV Diemen 1 (zaal)
11 feb 13:30 SV Diemen 45+1 Muiderberg sc. 45+1
11 feb 13:15 SV Diemen 2 TOS-Actief 2
11 feb 15:30 SV Diemen 3 DTA Fortius asv 2
11 feb 14:30 SV Diemen 4 GeuzenMiddenmeer 6
11 feb 15:45 SV Diemen 5 DTA Fortius asv 4
12 feb 12:15 SV Diemen JO19-1 (zon) TABA afc JO19-1 (zon)
11 feb 12:00 FC Amsterdam JO18-1 SV Diemen JO18-1
12 feb 14:30 Hoofddorp s.v. JO17-2 (zon) SV Diemen JO17-1 (zon)
12 feb 12:15 SV Diemen JO16-1 (zon) AFC JO16-2 (zon)
12 feb 10:00 SV Diemen JO16-2 (zon) AFC IJburg JO16-2 (zon)
12 feb 12:15 SV Diemen JO15-1 (zon) FC Amsterdam JO15-1 (zon)
12 feb 11:00 Sporting Martinus JO15-2 (zon) SV Diemen JO15-2 (zon)
11 feb 9:00 SV Diemen JO14-1 KFC JO14-1
12 feb 9:00 TOS-Actief JO14-1 (zon) SV Diemen JO14-1 (zon)
8 feb 19:15 Sporting Martinus JO14-1 SV Diemen JO14-1
12 feb 10:00 SV Diemen JO14-2 (zon) AS'80 JO14-6 (zon)
11 feb 10:30 AS'80 JO13-1 SV Diemen JO13-1
11 feb 9:15 SV Diemen JO13-2 DTA Fortius asv JO13-3
11 feb 12:45 SV Diemen JO13-3 Buitenboys sc. JO13-5
11 feb 9:00 Argon JO12-1 SV Diemen JO12-1
11 feb 11:00 SV Diemen JO12-2 AFC IJburg JO12-2
11 feb 10:30 Dijk De asv JO12-3 SV Diemen JO12-3
11 feb 11:00 SV Diemen JO12-4 AMVJ JO12-1
11 feb 8:30 Buitenboys JO12-4JM SV Diemen JO12-5
11 feb 10:00 Hooglanderveen JO11-2 SV Diemen JO11-1
11 feb 9:30 Laren 99 sv JO11-1 SV Diemen JO11-2
11 feb 9:00 SV Diemen JO11-3 Waterwijk asc JO11-8
11 feb 10:45 SV Diemen JO11-4 CTO '70 vv JO11-2
11 feb 10:30 AS'80 JO11-9 SV Diemen JO11-5
11 feb 11:30 SCPB'22 JO10-3 SV Diemen JO10-1
11 feb 10:15 SV Diemen JO10-2 Loosdrecht JO10-1
11 feb 10:15 SV Diemen JO10-3 TABA afc JO10-1
11 feb 8:30 TABA afc JO10-5 SV Diemen JO10-4
11 feb 8:30 TABA afc JO10-4 SV Diemen JO10-5
11 feb 9:00 Waterwijk asc JO10-7 SV Diemen JO10-6
11 feb 9:00 SV Diemen JO9-1 AMVJ JO9-1
11 feb 10:00 WV-HEDW JO9-2 SV Diemen JO9-2
11 feb 9:00 SV Diemen JO9-3 AFC IJburg JO9-4
11 feb 10:15 SV Diemen JO9-4 AS'80 JO9-7
11 feb 10:30 Buitenboys sc. JO9-9 SV Diemen JO9-5
11 feb 9:00 SV Diemen JO8-1 FC Weesp JO8-1
11 feb 8:30 AFC IJburg JO8-3 SV Diemen JO8-2
11 feb 9:00 SV Diemen JO8-3 Waterwijk asc JO8-5
11 feb 8:30 AFC IJburg JO8-4 SV Diemen JO8-4
11 feb 10:15 Muiden sc. JO8-1 SV Diemen JO8-5
11 feb 9:00 Muiden sc. JO8-2 SV Diemen JO8-6
11 feb 13:30 Graaf W II VAC MO17-1 SV Diemen MO17-1
11 feb 12:30 Waterwijk asc MO17-2 SV Diemen MO17-2
11 feb 8:30 Zeeburgia avv MO13-2 SV Diemen MO13-1
11 feb 11:45 SV Diemen MO13-2 GeuzenMiddenmeer MO13-1
11 feb 13:00 AFC IJburg MO13-2 SV Diemen MO13-3
11 feb 10:00 DESTO MO11-1 SV Diemen MO11-1
11 feb 10:15 SDOB MO11-1 SV Diemen MO11-2
7 feb 17:30 JO14-1 (zon) ntb
11 feb 11:00 SV Diemen O23-1 AFC O23-1
10 feb 21:05 Marken sv. VR1 (zaal) SV Diemen VR1 (zaal)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!