Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Bestuur

Bestuur

 

7432EC68-4F33-4011-A706-097B8D60DF5E.jpeg

Henk van der Weele

Voorzitter

voorzitter@svdiemen.nl

78e39f08-93a5-42af-8373-3ca7a625e424.JPG

Frans Mulder

Penningmeester

penningmeester@svdiemen.nl

Partick_van_Berkel.jpg

Patrick van Berkel

Secretaris

secretariaat@svdiemen.nl

Nordin_Heus.jpg

Nordin Heus

Bestuurslid Voetbalzaken Senioren zaterdag

nordin.heus@svdiemen.nl

90722FE8-8A2C-43D9-A62C-C5757FA552B3.jpeg

Demi Christodoulidis

Bestuurslid Vrouwen/meisjesvoetbal

demi.christodoulidis@svdiemen.nl

IMG_4655.jpg

Rinaldo Albers

Bestuurslid Communicatie & ICT

rinaldo.albers@svdiemen.nl

D8E4E30D-413A-4184-BD0D-E9B757C7F1BF.jpeg

 

Niels van Zuijlen

Bestuurslid Jeugd

niels.vanzuijlen@svdiemen.nl

 

kimvanderplas.jpg

Kim van der Plas

Bestuurslid Vrijwilligers 

kim.vanderplas@svdiemen.nl

Richard_Heus.jpg

Richard Heus

Bestuurslid Gebouwenbeheer

richard.heus@svdiemen.nl

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!