• Diemen VR1 (zat)

  • Poulestanden Diemen sv. VR1 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Diemen sv. VR1181422622144
    2Ouderkerk sv. VR1181233552239
    3TOS-Actief VR118945635331
    4WV-HEDW VR218936412830
    5Wartburgia asv VR518837514227
    6Buitenveldert sc. VR118747333125
    7DVVA csv. Vr218657374623
    8Meer De sv. VR3185211284817
    9GeuzenMiddenmeer Vr1183213258211
    10Swift VR118061218406

    Poulestanden Diemen sv. VR1 (B2680 Vrouwen beker zaterdag 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Diemen sv. VR11100403
    2NVC VR11001040

    Poulestanden Diemen sv. VR1 (B2610 Vrouwen beker zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Diemen sv. VR11100313
    2SCH '44 VR11001130

    Poulestanden Diemen sv. VR1 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Diemen sv. VR133003539
    2TOB Rksv VR132011366
    3Meteoor De sv. VR131027233
    4Almere FC VR230037300

    Poulestanden Diemen sv. VR1 (B2690 Vrouwen beker zaterdag 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1DZS VR11100403
    2Diemen sv. VR11001040
  • Poule programma

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Upload Wedstrijdverslagen

    Versturen