• Voorlopige selectie O11 en O12

    Voorlopige teamindeling Seizoen start 2018-2019

    Onderstaand de voorlopige teams  van de jeugd onder 12 (JO12), en 11 (JO11).

    Mocht je naam niet bij één van de teams staan, dan kan je een mail sturen naar de afdeling-coördinator Joris van Oudenhoven:  jpvoudenhoven@gmail.com  

    Voor een aantal teams zijn wij nog op zoek naar één of twee teamleiders en /of  trainers. Mocht jij je zoon en het team willen helpen, neem dan contact op met Joris.
    Er kunnen uiteraard nog wijzigingen plaatsvinden op deze voorlopige indeling. Wij zoeken nog minimaal twee spelers voor de O11-3 en O11-5. Deze zullen begin september worden geselecteerd. Voor aanvang van de eerste competitiewedstrijd is de definitieve teamindeling bekend. Wij starten het seizoen in de eerste week van september. (Voorlopige) informatie over trainingsdagen/tijden vindt u medio juli op https://www.svdiemen.nl/   

     

    JO11-1

    Trainers/coaches: Dino Stokkaert /  Nick van Huizen

    Spelers:  Maxine Kiezit, Nihad Belkhroufh, Dantrell Lie-A-Lien, George Fremqomaa, Jack van Huizen, Lucatoni Ambrosino, Nick Vogtschmidt, Pryce Osei Owusu, Sean Curiel, Verginio de Mee, Timo Schroeijers (keeper)

     

    JO11-2

    Trainers/coaches: Eban Plat

    Spelers:  Casey Plat, Jausel Castillo Chalas, Jenayro Misiane, Anouar Choa, Ferran Poorting Peña, Melle Koopmans, Tristan van Oudenhoven, Rink van der Veen, Jhostyn Baranco, Jesse Tutu (keeper)

     

    JO11-3

    Trainers/coaches: Reggie Raphaela

    Spelers:  Mykah Blanker, Quinn Verhagen, Shayne Raphaela, Arda Tan, Aras Ozcelik, Gino de Voogd, Mick Lammers (keeper)

     

    JO11-4

    Trainers/coaches: Bas van Krevelen

    Spelers:  Adam el Alami, D’Sean Pourier, Jack Ricke, Jeroen van Mansom, Nathan Krevelen, Roman Drielinger, Toni Cornel, Wassim Elasri, Mauro Ternede, Rosendo Hira Sing, Lars van Os (keeper)

     

    JO11-5

    Trainers/coaches: Regis Panoet en Fred Fasting

    Aman Kewaldar, Barkin Tezcan, Jair Timmers, Enrique Panoet, Gilainy Dodson, Luiz Fasting, Tiago Fasting, Nizar Bulut, Yuri Haagsman (keeper)

     

    JO11-6

    Trainer/coaches:
    Sameer Abbas, Chinaza Aku, Arjun Birtantie, Soulaiman Bouamrani, Kyano Doerga, Patrick Dukker, Daron Ebhotemhen, Atay Giftgi,
    Ryan Hoever, Deritio Hoft, Peter Marzina, Keano Oldenthal, Jayden Pinas


    JO12-1

    Trainers/coaches: Ro Juthan

    Josh Juthan, Malik Bell, Milan van Weijdom Claterbos, Robér Kuran, Tyrell Castillon, Elias Kabboord, Fabio Valle Sanchez, Mika van Berkum, Bjorn Happé, Morriz Krieger, Chesron Beyene (keeper)

     

     

     

    JO12-2

    Trainers/coaches: Rinaldo Albers

    Keano Albers, Rowie Mooijen, Toby Tamaëla, Brandon Mc Garvey, Daan Flens, John de Bije, Mehmet Feyzi Ozmen, Timo Lammerts, Levi Nahumury (keeper)

     

    JO12-3

    Trainers/coaches: Neal Mataw  en Paul Jellese

    Ben Vonk, Antony Köhler, Chase de Kruif, Gyaan Mataw, Timo Jellese, Sidney Bresser, Irsjaad Pirbux, Jeraih Chen, Marcus Inpijn, Yassie Filali Chybili, Sam Schrijver (keeper)