• VOORLOPIGE INDELING JO15, JO17, JO19 SEIZOEN 2019-2020

    JO15-1/JO15-2
    Jan Willem Lakeman, Youri van Es, Julian van Eijk, Bram Sweghler, Mischa Oldenburger, Kaon Gort, Miquel Slooff,
    Ayman el Jakgnouni, Max Meiboom, Rayan spall, Spike Janssen, Salah Lourit, Armando Abed, Amin Ouqaci,
    Troy van der Weele, Kenzo Vet, Pavle Bakrac, Johan Garritzen, Shivesh Jairam, Vainqueur Dimbongo, Marius Verwegen,
    Nabil Chehtite, Newien Rampersad, Bram Talman, Sergio Beezhold, Dior Monsanto, Luc Verschuren, Angel Tavaras,
    Stefan Melisevic, Tijn Brink.

    JO15-3
    Ayrton Fasting, Milan Roeffel, Safouane Belhadi, Kenny Muuren, Julian Oldenthal, Mitchell Richards, Sofyan Yazidi,
    Reshaylo Illis, Cem Sen, Dinand Albers, Rik Deudekom, Sem Deudekom, Luca Ficara, Dean Rookhuizen, Yash Kewaldar.

    JO15-4/JO15-5
    Cherwin Dap, Armijn van Oudenhoven, Savaro Kapel, Railey Sylvester, Tim van Mansom, Ciano Gboko, David van Trigt, 
    Noah Blijd, Arief Amanodin, Charnjit Singh, Alwan Zahawi, Matthew Elden, Mohcin Lakhnifri, Mohamed-Riyan Rassi, 
    Thies Breuren, Emin Soltani, Dinand Muresan, Rayan El Idrissi, Leandro Eleonora, Mthouosizi Dube, 
    Laurentiu Scutariu, Eray Gózegír, Mudassir Saeed, Rinse Heemskerk, Yafet Beyene, Ismael Oviedo Diaz, 
    Quinten Maaks, Andrei Kushner.

    LET OP!
    Dit is een voorlopige indeling voor JO15-4/JO15-5, na de zomervakantie wordt het team samengesteld
    Start 1e training in de week van 26 augustus 2019, Begeleid door Liam, Cliff & Brian.

    JO17-1/JO17-2
    Bastian Souisa, Jody Sowidjojo, Tim Driesenaar, Lineu Joao Afonso, Pelle Brinkhof, Lamine Cisse, Dion Visser,
    Tim Wilders, Kaj Heemskerk, Tom Keepe, Tim Es, Ryan Millerson, Ischa Hulsebos, Lorenzo Gentile, Joshua Wilson,
    Jay te Paske, Milan Kok, Jesper Sas, Jeffrey Beenn, Dani Turenhout, Jelle Mulder, Parmveer Singh, Reza Chenin,
    Brent Verlaat, Myron Spits, Darrinho Hasselbaink, Mathijs Kok, Thomas Kok, Salman Ahmed.


    JO17-3
    Junior Voetel, Gideon Benard, Lucas Jong Perez, Niels Chung, Noman Asmat, Sam Langelaar, Tom van het Groenewoud,
    Zarzinho Edam, Thijs Nijenhuis, Sem Oussoren, Kenny Richards, Fajjaaz Roshahali, Serkan Tan, Chedli Ben Youssef,
    Renzo Sewbalak, Altan Tan, Andre Hanna,

    JO17-4
    Iskander Schaafsma, Carlos dos Santos Smit, Diaz Tamaela, Bas Commandeur, Ismaeel Siddique, Jairo Ramsundar,
    Yannick Burggraaf, Kike Hoogland, Krishan Jairam, Marijn van der Smaal, Robin van Velzen, Tobias Compier,
    Aleem Shaikh, Ismael Frix, Benjamin Hopman, Jirair Avedisian


    JO19-1/JO19-2
    Niels Ruiter, Mats Dalmulder, Bas Elmers, Mouad Hachami, Ian seedorf, Bradley Tiffrus, Bart welling,
    Amine el Makhioufi, Akin Akinola, Samuel Akotei, Johnny van Beekveld, Yassin Jilali, Euan Palmer,
    Xavier Strok, Ibi Hassan, Mika van Eijk, Davy Pielstroom, Joey van der Meer, Dylan Blom, Dylan Muuren,
    Patrick Hartman, Jules Verschuren, Lucas van Heumen, Jasper Hoogenhout, Jaden Hunsel,
    Eddie dos Santos Smit, Brandon Tjon a Pauw, Vieret Dhesi, Jaden reiziger, Jafaar Rassi, Tyrell Ramdin,
    Jochem van Trigt, Samuel Keizer, Kelly Osei, Harry Wu.


    !!!!!!Voorlopige indeling Selectie teams 1 & 2!!!!!!


    sv Diemen is nu met vakantie, voor de meeste teams zal de start van de trainingen in de week van
    26 augustus 2019 zijn. Zorg er voor dat je aanwezig bent.

    Fijne vakantie!