• Voorlopige indeling JO-12 en JO-13 teams

  Er kunnen uiteraard nog wijzigingen plaatsvinden op deze voorlopige indeling. Voor aanvang van de eerste competitiewedstrijd zullen de definitieve teamindelingen bekend gemaakt worden.  Eerste trainingen starten weer in de eerste week van september. Informatie over trainingsdagen en -tijden vindt u eind augustus op de site van sv Diemen.

  O12-1 Trainer/Coach Kevin Welling
  Elahjero Loon, Gino Voogd, Gerald Opoku, Rink van Veen, Gilainy Dodson, Tycho Welling, Jesse Tutu, Ferran Poorting Peña, Arda Tan, Keano Oldenthal

  O12-2  Trainer Reggie Raphaela
  Sameer Abbas, Shayne Raphaela, Quinn Verhagen, Younes Chehtite, Ryan Hoever, Tristan van Oudenhoven, Diamando Schenkers, David Dabe en Ty

  O12-3 Trainer/Coach Touvarno Pinas
  Deritio Hoft, Mykah Blanker, Melle Koopmans, Theron Lang, Jay Rasiawan, Aras Ozcelik, Mick Lammers, Thiago Fasting, Luiz Fasting, Jayden Pinas en Thairiq Clare

  O12-4 Trainer/Coach Bas van Krevelen
  D'Sean Pourier, Nathan van Krevelen, Lars van Os, Jack Ricke, Jeroen van Mansom, Toni Cornel, Roman Drielinger, Izak Groot, Adam Alami, Sean Wilson en Rosendo Hira Sing

  O12-5 Trainer ?/Coach Regis Panoet
  Nizar Bulut, Patrick Dukker, Daron Ebhotemhen, Mauro Ternede, Jaïr Timmers,  Barkin Tezcan, Enrique Panoet, Yuri Haagsman en Aman Kewaldar

  O12-6 ????
  Keano Mook, Timo Biezen, Oniek Chowdhury, Chinaza Aku, Kimi Wu, Fadi Yazji, Zuzanna Garrache, Kyano Doerga, Peter Marzina en Nader Mostafa

   

  O13-1 Trainer/Coach Niels Neering
  Björn Happé, Juan Bronstein, Yordi Blad, Fabio Valle Sanchez, Yannick van Zuijlen, Simon Schoevaart, Filippe Schoevaart, Rober Kuran, Kees Talman, Mikael van Rooij, Kiran Blok, Elias Mechrouh, Omer Yilmaz, Ozkan Essiz, Virgil Nyarko, Christopher Schomberger en Rosa Armee

  O13-2 Trainer/Coach Dino Stokkart en Nick van Huizen
  Delmar Jozefzoon, Dantrell Lie-A-Lien, Lucatoni Ambrosino, Merce Hasler, Timo Schroeijers, Jack van Huizen, Anuar Choa, Lionel Lepelaars, Nick Vogtschmidt, George Fremqomaa, Verginio Mee, Sean Curiel, Braydon Dijksteel, Maxine Kiezit en Pryce Osei Owusu

  O13-3 Trainer/ Coach Rinaldo Albers
  Malik Bell, Timo Lammerts,  Mika van Berkum, Rowie Mooijen, Keano Albers, Chesron Beyene, Jenayro Misaine, Yahsaiah Esajas, Milan Weijdom Claterbos en Tyrell Castillon

  O13-4 Trainer/Coach?????
  Ose Sabin, Levi Nahumury,  Toby Tamaëla, Yassir Filali Chili, Irsjaad Pirbux, Sidney Bresser, Ben Vonk, Daan Flens, Gyaan Mataw, Anthony Köhler, Chase Kruif, Justin Jansen, Elias Kabboord, Marcus Inpijn, Timo Jellese, Brandon Mc Garvey en John Bije