• Voorlopige indeling JO9/JO8 (F) 2017-2018

  Voorlopige teamindelling Seizoen 2017-2018

  Onderstaand de voorlopige team indelingen van jeugd onder 9 ( JO9.) en jeugd onder 8 (JO8.) Tevens overzicht JO9.M (Meisjes). Mocht je je naam niet terugvinden in de voorlopige indeling, stuur dan een mail naar de coördinator F pupillen. Voor een aantal teams zijn wij nog op zoek naar één of twee teamleiders en/of trainers. Geïnteresseerden kunnen contact opnemen met Eddy van Bentum, e.vanbentum@hotmail.nl. Er kunnen nog wijzigingen plaatsvinden op deze voorlopige indeling. Voor aanvang van de eerste competitiewedstrijd zullen de definitieve teamindelingen bekend gemaakt worden. Eerste training start op woensdag 6 september

  JO9-1en2
  Trainers JO9-1: Tim de Jong en Jay Day.
  Trainer JO9-2: Nitan Magnoesing en ??. 
  Spelers: Dángelo Wells, Jairo Berrenstein, Sem Geldrop, Donny van der Lijcke, Jayden Hau, Benjamin Arik, Jaique Chen, Jamie Kuip, Imtijaaz Ishak, Eayani Faverus, Dinand Hansen, Semuel Mangnoesing, Jesse van Dijken, Jason Scholte, Jesse Ewaart en Ismail Lagmich.

  JO9-3
  Teamleiders: Chris Fasting en Melvin Velder. 
  Spelers: Ibrahim Abuukar, Carlos Fasting, Nikolas Brigitha, Leonardo Gigante, Jelmer Ruiter, Abel Deberzion, Nathan Velder , Boyd Blauw en Petr Kangin.

  JO9-4
  Trainers/ teamleiders: Ruben van der Meer en Yesser Roshdy. 
  Spelers: Keano Geers, Ryan Kersbergen, Yessin Roshdy, Jorn Westerbeek, Jaheim Person, Kian van der Meer, Ajdin Saronjac, Damiën Scherpenisse en Kenji Flens.

  JO9-5
  Teamleiders: Danny de La Rossa Padilla en ??. 
  Spelers: Naoufal Lakloufi, Lyenn de La Rosa Padilla, Reza Farokhia, Mohammed Amiine Elhaouzi, Cooper Valkhof, Mohammed Anmed, Simon Aksoy, Akram Belhadi en Roël Anches.

  JO9-6
  Teamleiders: Karin Creemers en Nelleke Van der Loo. 
  Spelers: Fin Creemer, Nite van der Loo, Thijs van Wondere, Jesse Saarloos, Lorenzo Agimeri, Janairo Jong, Aaron de Munk, Dyllan Schriemer, Malik Echadi

  JO9-M
  Trainers/teamleiders: Demi Christodoulidis en Floris Woolthuis. 
  Spelers: Hannah Borsboom, Lieke Brink, Aisha Flamengo, Noémi Houtman, Rania Khemili, Megan Manshot, Kim Vonk, Isabel Woolthuis en Sabrine Zonihel

  JO8-1, 2, 3 en 4:
  Trainers/Teamleiders: Daniélle Belderink, Jay Day, Micheal boot, Ravic Habi, Roël van Eer en Mohammed Lagmich. 
  Spelers: Joshua Pengel, Daniël Belderink, Elijjah Amanodin, Teun Wildekamp, Dean Fagel, Keyane Habi, Lucas van der Molen, Gijs Mulder, Dean Verhagen, Ayoub Lagmich, Senna Ricevuto, Ilan Boot, Lucas van Eer, Noah Hussain, Ravi Pestana, Avenash Selvanayakam, Thijs Homan, Daley Hill, Ezra Timmers, Lucas Klein Kranenburg, Jerai Emmelot, Niek Swaad, Benjamin Stassen, Dylan Krolis, Rivano Schmeltz, Mick van der Merk, Abel Saarloos, Ivan Mikulic, Kinan Moujtahid, Luca Mulder, Sami Bentohami, Yassin Moussa, Arman Ohanes, Jah-Rell Djoemena en Óguzhan Kartal