• Voetbalkamp Balcontrole bij sv Diemen

  Mei vakantie: 29, 30 april en 1 mei
  Kosten 95 euro: incl. lunch/drinken, shirt en ??
   
  Balcontrole organiseert tijdens de schoolvakanties voetbalkampen  jongens, meiden en keepers in de leeftijd van 6 t/m 13 jaar. Tijdens onze voetbalkampen is alles tot in de puntjes verzorgd en onze trainers en begeleider doen er alles aan om jou een fantastische tijd te bezorgen, die je niet gauw zult vergeten. Plezier, afwisseling, respect, persoonlijke begeleiding, trots en nieuwe voetbaltechnieken leren zijn onze kenmerken. 
   
  We volgen deze dagen diverse techniektrainingen volgens de Balcontrole methode, pass en trapvormen, traptechniek en beleven we verschillende partijvormen als 1 tegen 1, 2 tegen 2 en 4 tegen 4. In de middag beginnen we met een heerlijke lunch. 
  De voetbalkampen zijn voor iedereen en iedereen kan op zijn eigen niveau zichzelf in 3 dagen aanzienlijk verbeteren. Onze ervaren trainers zijn er om je in die 3 dagen een betere voetballer te maken.
  Natuurlijk staat het plezier voorop en komen er ook leuke fun voetbalonderdelen voorbij tijdens het programma.
   

  Programma:

  Vanaf 9:15 kunnen de kinderen al gebracht worden als dat u beter uitkomt i.v.m. uw werkzaamheden.

  Dag 1: 

  9:30 - 9:45 melden

  10:00 start op het veld

  15:15 omkleden

  15:30 spelers naar huis/ophalen