• Verwachtingen zijn hoog bij versterkte zaterdag 1

  Na een teleurstellend seizoen voor Diemen in de zaterdag vierde klasse C, waarin vooral op fysieke kracht werd verloren en het eindigde op de achtste plaats, leggen de nieuwe trainers Raymond Aarts en Gerson Prudencia de lat voor komend seizoen. Met acht nieuwe spelers mikken de Diemenaren op een hogere eindklassering in de vierde klasse E.

  Veel spelers hebben in het verleden al onder Aarts getraind en spelen vanaf de jeugd samen. De gemiddelde leeftijd van de nieuwe groep is 22 jaar. Met deze selectie en de nieuwe technische staf wil Diemen een solide basis leggen voor de toekomst van het zaterdagelftal.
   
  NAAM Positie Club 2016/2017
  Nick van der Hengel Doelman Diemen
  Alwin Aarts Verdediging Diemen
  Patrick Hendriks Verdediging Diemen
  Tim de Jong Verdediging Diemen
  Bart Scheurs Verdediging Diemen
  Wesley ten Veen Verdediging Diemen
  Justin Purperhart Verdediging Diemen A1
  Rick de Jong Middenveld Diemen
  Daan Molenwijk Middenveld Diemen
  Hans van de Mortel Middenveld Diemen
  Michell Post Middenveld Diemen
  Kasper Stam Middenveld Diemen
  Keano Dalfour Middenveld Diemen A1
  Jeroen Letteboer Middenveld Diemen (zon)
  Billy Deun Middenveld Buitenveldert (zat)
  Joep van Weerdenburg Aanval Diemen
  Peter Fosu Aanval Waterwijk A1
  Koen Buskermolen Aanval FC Weesp A1
  Nordin Heus Aanval FC Weesp (zon)
  Duncan Homout Aanval FC Amsterdam