• Van een moeilijk begin naar een kampioenschap

    In augustus begon de JO9-1 o.l.v. Timo Mulder, Michael Boot en Roy Fagel aan het seizoen 2018-2019.

    Het team was redelijk nieuw, de jongens hadden nog niet eerder in deze samenstelling samengespeeld en sommige kenden elkaar niet eens. Het begon daarom ook erg moeizaam. Het waren zware wedstrijden tegen Zeeburgia, WVHEDW en Swift voor de beker. Hier verloren zij ook kansloos. Wat zou dat betekenen voor de competitie? Elke wedstrijd was er vooruitgang te zien. Men had de pech dat de eerste overwinning uitbleef. Toch halverwege oktober was de eerste overwinning een feit. Het team begon te draaien met als hoogtepunt in de eerste competitiehelft een overwinning op Ajax. Deze wedstrijd was spannend, intens en was als het ware een ommekeer voor de jongens. Men kreeg het geloof dat het men gewoon goed kon voetballen. Na de winterstop kwam men in de poule E in de hoofdklasse terecht. Men ging verder waar ze mee geĆ«indigd waren voor de winterstop:  Winnen! Tegen Abcoude maakt de ploeg een klein slippertje, maar daarna ging men gewoon weer door met winnen. Gelijktijdig met het winnen was het voetbal ook erg mooi om te zien, Mooie schoten, combinaties, opbouw en veel inzet. De laatste twee wedstrijden tegen Volendam en Baarn werden daarom ook gewonnen met zeer mooi voetbal. Doordat Abcoude meer puntverlies leed onderweg dan Diemen, werd Diemen op 25 mei kampioen.  

    Dank voor het mooie seizoen mannen!!

    Ayoub Laghmich, Dean Fagel, Dean Verhagen, Ilan Boot, Jesse Ewaart, Luca Mulder, Maxim Panka, Ravi Pestana, Aymen El Ghallab o.l.v. Timo Mulder, Michael Boot en Roy Fagel