• Update voorlopige indelingen JO10 JO9 JO8

  Voorlopige teamindelling Seizoen start 2018-2019

  Onderstaand de voorlopige team indelingen van de jeugd onder 10 (JO10), 9 ( JO9) en 8 (JO8).

  Mocht je je naam niet terugvinden in de voorlopige indeling, stuur dan een mail naar de O!0,O9 en O8 afdeling coördinator Eddy Van Bentum:  e.vanbentum@hotmail.nl.

  Voor een aantal teams zijn wij nog op zoek naar één of twee teamleiders en /of  trainers. Geïnteresseerden kunnen contact opnemen met Eddy van Bentum, coördinator JO10, JO9 en JO8 op voorgaande mail adres . Er kunnen uiteraard nog wijzigingen plaatsvinden op deze voorlopige indeling. Voor aanvang van de eerste competitiewedstrijd zullen de definitieve teamindelingen bekend gemaakt worden.  Eerste trainingen starten weer in de eerste week van september.

  Informatie over trainingsdagen en -tijden vindt u medio eind juli op de site van sv Diemen. 

   

  JO10-1

  Trainers: Gilian Chen en David v/d Lijcke. Spelers: Dángelo Wells, Jairo Berrenstein, Sem Geldrop, Donny van der Lijcke, Jayden Hau, Benjamin Arik, Jaique Chen, Jesse van Dijken en Jaël Apools

  JO10-2

  Trainer: Nitan Magnoesing en Yesser Roshdy. Spelers: Imtijaaz Ishak, Semuel Mangnoesing, Fin Hibbeln, Yessin Roshdy, Lesley Jansen, Dzahir Nadzak, Cooper Valkhof, Mohammed Cisse en Rayan Ragdou

  JO10-3

  Trainer: Danny de La Rossa Padilla en ??. Spelers: Jamie Kuip, Jaheim Person, Jason Scholte, Akram Belhadi, Lyenn de La Rosa Padilla,  Naoufal Lakloufi, , Reza Farokhia, Roël Anches en Jevelaino Bernard

  JO10-4

  Teamleiders Chris Fasting en Melvin Velder. Spelers: Ibrahim Abuukar, Carlos Fasting, Nikolas Brigitha, Leonardo Gigante, Jelmer Ruiter, Abel Deberzion, Nathan Velder ,  Boyd Blauw en Petr Kangin.

  JO10-5

  Trainers/ teamleiders: en Spelers: Ajdin Saronjac, Damiën Scherpenisse, Ryan Kersbergen,  Arthur Schoevaart en Aaryan Tasneem wordt nog verder aangevuld

  JO10-6

  Teamleiders: Karin Creemers en Nelleke Van der Loo. Trainer ??Spelers: Fin Creemer, Nite van der Loo, Thijs van Wondere, Jesse Saarloos, Lorenzo Agimeri,  Aaron de Munk, Malik Echadi, Boray Gökalp en Tom van Dijk

  JO10-7

  Trainer: Ruben van der Meer en Dragan Jovic. Spelers: Letara Awan, Juliën Steur, Kian van der Meer, Quint van Aller, Rafaël Rekondie, Soufian Jaafar, Roman Jovic, Aren Meijer en Junior King

  JO10-8

  Teamleider: ?? en ?? trainer ?? spelers: Ruben Driehuis, Simon Aksoy, Mohamed Houuzi, Jhostijn Oviedo BarancoRyaan, Cesey Jeremey Plet. Wordt nog verder aangevuld

   

  JO9-1+2

  Trainer: Timo Mulder en Ivan Schmeltz. Teamleider Michael Boot en ??. Spelers:

  Jorn Westerbeek, Ayoud Laghmich, Daniél Belderink, Dean Fagel, Dean verhaag, Gijs Mulder, Haseeb Hamidi, Ilan Boot, Jesse Ewaart, Keyane Habi, Luca Mulder, Maxim Panka, Ravi Pestana, Rivano Schemeltz, Teun Wildekamp en Kinan Moujahid,

  JO9-3

  Trainer Patrick Amahorseya. Teamleiders Angelo Stassen en Guido van der Molen. Spelers: Dylan Krollis, Abel Saarloos, Dean Amahorseya, Benjamin Stassen, Jerai Emmelot, Luca van der Molen, Noah Hussain, Arman Ohanes en Xavi Hilman.

  JO9-4

  Trainer ??.Teamleiders Raymond van Dijk en ??. Spelers: Buno van Dijk, Avenash Selvanayakam, Cyrus Mirdavodi, Daley Hill, Dyllan Schriemer, Elano Haddad, Kenji Flens en Nordin Edwards.

  JO9-5

  Trainer ??. Teamleider: Mohammed El Ghallab en ?? Spelers: Ezra Timmers, Jah-Rell Djoemena, Kebro Weldemichael, Lucas Carvalho Cruz, Lance Ligtelijn, Juba Saidani, Jayzion ?? en Aymen El Ghallab

   

  JO8-1+2

  Trainers/Teamleiders: Daniélle de Bruin en Rob Vlietstra. Spelers Seven van Rooijen, Chese Kotzebue, Asier Poorting Pena, , Dean Vlietstra, , Lucsa van Eeken-Garcia, Maliq Purba, Öguzhan Kartal, Mohamed Bachiri, Redouan Ougaci, Jesse Rust, Ayman Amozioul, Mustafa Awan en Christofer Arik

  JO8-3

  Trainer:??. Teamleiders: ??en?? Spelers: Noaz Driesen, Rayeithon Brown, Yassin Moussa, Jake Stevens, Jamie Pan, Joshua Galestien, Fin Driesen, Alee Heemskerk, Ravi Jairam, Shashi Jairam, Jonas Busman, Tiaga de Vroede en Tobias Braak

   

  Afdelingscoordinator en TJC Sv Diemen