• Niels Neering trainer O13-1 seizoen 2019/2020

    Niels Neering is een 23 jarige student bedrijfskunde en heeft in de jeugdopleiding bij SV Diemen gekeept. Ook heeft Niels een aantal seizoenen keeperstraining gegeven bij SV Diemen. Als keepers trainer is hij bij FC Abcoude in het 'team' trainen/coachen gerold. Dit vond hij nog leuker dan keeperstraining geven en is hier in doorgegaan. Bij FC Abcoude is Niels een aantal seizoenen assistent trainer van de O-13-1 geweest met o.a. een kampioenschap en promotie naar de divisie en hoofdtrainer van de 013-2. Het afgelopen seizoen heeft Niels vanwege een studie in het buitenland geen training gegeven. De SV Diemen TJC wenst Niels veel succes wij kijken er naar uit om er een mooi seizoen van te maken met de O13-1.  

     

    SV Diemen TJC

    Hier komt de eerste regel tekst ... (vul hier aan)