• Ziet u iets verdachts, bel 112.

  Afgelopen week is een van onze jeugdleden bijna het slachtoffer geworden van een overval. Gelukkig is het niet gelukt. De politie is meteen die avond ingeschakeld en heeft onderzoek gedaan. Helaas zijn de daders niet aangetroffen. 

  Wij zijn hier erg van geschrokken en hebben onmiddelijk contact gezocht met de gemeente. 

  Ik heb de gemeente verzocht om snel iets te doen aan de verlichting op en rond het sportpark. Vaak is het erg donker onderweg naar de club, dit komt voornamelijk vanwege de aanbouw van de woonwijk. De gemeente heeft toegezegd om snel iets aan de verlichting te doen om zodoende de veiligheid te verhogen. 

  De politie heeft de afgelopen dagen extra opgelet en zal dat de komende week ook doen. 

  Wij hopen dat met deze maatregelen dit soort voorvallen niet meer plaatsvinden en dat onze jeugdleden veilig naar de club kunnen komen. 

  Daarbij vraag ik u om ook zelf attent te zijn als u met uw kind naar het sportpark komt. Als u iets verdacht denkt te zien, bel dan meteen 112 en meldt dit dan onmiddellijk bij de mensen achter de bar. 

  Met vriendelijke sport groeten, 
  Henk van der Weele 
  Voorzitter