• Grand Café Cheers is Topsponsor sv Diemen

    Woensdag 27-9 hebben we de documenten ontvangen waarmee Grand Café Cheers voor 4 jaar Topsponsor is geworden voor de Zaterdag 1. Trainer Raymond Aarts heeft de eerste contacten gelegd met Cheers. Wij danken Raymond voor zijn inzet. Vier competities zal de Zaterdag 1 wedstrijdkleding en trainingskleding met het logo van Grand Café Cheers dragen.

    De publiciteit voor Grand Café Cheers wordt uitgedragen door een strip op het bord bij de hoofdingang, een reclamebord, een banner op de website en een reclame op de Video Wall. Uiteraard een elftalfoto voor in de zaak. De spelers van de Zaterdag 1 hebben toegezegd regelmatig Cheers te zullen bezoeken.

    Wij danken de eigenaren van Grand Café Cheers voor het vertrouwen dat zij in sv Diemen hebben gesteld.

    Met deze nieuwe Topsponsor nemen we voor de Zaterdag 1 afscheid van Absolute Delicious van Johan van Overbeek. Zij zijn 2 periodes van 3 jaar kledingsponsor geweest van de Zaterdag 1. Wij hopen dat er op termijn weer een nieuwe sponsorperiode van Johan komt. Johan nogmaals dank.

    sv Diemen, sponsorcommissie