• Ben jij een talent en wil jij je verder ontwikkelen?

    Bij SV Diemen wordt volgend seizoen bij de lichting onder-10 (geboortejaar 2010) een grotere nadruk gelegd op selectievoetbal. Hoewel we altijd ruimte houden voor recreatievoetbal willen wij als officiele partnerclub STER van AJAX het selectievoetbal op een hoger plan brengen. Inmiddels hebben wij onze ervaren trainersstaf voor volgend seizoen al rond en samen met hen zijn wij bezig om ons trainingsaanbod verder te ontwikkelen en uit te breiden, waarbij we ook de samenwerking ook met AJAX verder zullen intensiveren.

    Ben jij een talent (geboortejaar 2010) en wil je dit talent volgend seizoen verder ontwikkelen in een veilige leeromgeving onder leiding van een ervaren gediplomeerde trainersstaf meld je dan aan voor onze open selectietrainingen op dinsdag 7 en donderdag 9 mei (trainingstijden 17:15-18:45 uur). 
     
    Aanmelden kan via mail bij Timo Mulder (timo.mulder@gmail.com) of Michael Boot (michaelboot_1@hotmail.com)