• Barmedewerker gezocht (m/v)

  Wij zijn met spoed op zoek naar een barmedewerk(st)er die op de dinsdagavond gastheer of gastvrouw wil zijn in onze kantine. De werktijden zijn van 18:00 uur tot sluitingstijd, meestal rond 23:00 uur. 

  Je taken en verantwoordelijkheden zien er als volgt uit:

  - openen en sluiten van het gebouw;

  - limonade schenken voor de jeugd;

  - koffie en thee verzorgen voor trainers, commissieleden, bestuur en overige vrijwilligers;

  - verkoop van (fris-)dranken en etenswaren;

  - schoonhouden van de directe werkomgeving;

  - kasbeheer.

  Het gaat om een vrijwilligersfunctie met bijbehorende vrijwilligersvergoeding. Ervaring in de horeca is uiteraard een pré. De minimumleeftijd voor deze functie is 18 jaar.

  Lijkt het je leuk om zo een bijdrage te leveren aan het functioneren van onze vereniging, of ken je iemand in je omgeving die hiervoor belangstelling heeft, neem dan zo snel mogelijk contact op met Bram Kloosterman via het contactformulier op de website van sv Diemen: https://www.svdiemen.nl/penningmeester/

  Het Bestuur