• Diemen 1 (zon)

  • Poulestanden 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SDZ 1431017510
    2RODA '23 Rksv 143011659
    3United sv/DAVO 14211957
    4Sporting Martinus 14211437
    5Alliance '22 sv. 132019106
    6Schoten vv. 14202866
    7Kennemers (de) 14202876
    8VVH/Velserbroek 14202876
    9Diemen sv. 1420214166
    10ZSGOWMS 13030443
    11Spaarnwoude sv. 1410311173
    12Wijk aan Zee 141038183
    13Ouderkerk sv. 141034143
    14Bloemendaal 14022692

    Poulestanden 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Diemen sv. 10000000
    2Ouderkerk sv. 10000000

    Poulestanden 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Diemen sv. 12200636
    2Domstad Majella 12101553
    3Waterwijk asc 12002360
  • Poule programma

    WedstrijddatumThuisUitInfo
    22 okt. 14:00Sporting Martinus 1Diemen 1
    29 okt. 14:30Diemen sv. 1United sv/DAVO 1
    5 nov. 14:00Ouderkerk 1Diemen 1
    19 nov. 14:30Diemen 1Alliance 22 1
    26 nov. 14:00Bloemendaal 1Diemen 1
    3 dec. 14:30Diemen 1ZSGOWMS 1
    10 dec. 14:00Kennemers 1Diemen 1
    17 dec. 14:30Diemen 1SDZ 1
    28 jan. 14:00VVH Velserbroek 1Diemen 1
    4 feb. 14:30Diemen 1Spaarnwoude 1
    11 feb. 14:30Diemen 1Schoten 1
    18 feb. 14:00Wijk aan Zee 1Diemen 1
    11 mrt. 14:30Diemen 1Ouderkerk 1
    18 mrt. 14:00United/DAVO 1Diemen 1
    25 mrt. 14:30Diemen 1Sporting Martinus 1
    1 apr. 14:15Alliance 22 1Diemen 1
    8 apr. 14:00RODA 23 1Diemen 1
    15 apr. 14:30Diemen 1VVH Velserbroek 1
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Upload Wedstrijdverslagen

    Versturen