• Diemen 1 (zon)

  • Poulestanden 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SDZ 110721371123
    2RODA '23 Rksv 110703331421
    3Bloemendaal 110523271517
    4Sporting Martinus 110523171517
    5ZSGOWMS 1944112816
    6Schoten vv. 110514252316
    7Alliance '22 sv. 110514242216
    8Ouderkerk sv. 110514232916
    9Wijk aan Zee 110415223413
    10United sv/DAVO 110325171911
    11Spaarnwoude sv. 1930618399
    12Kennemers (de) 11030716239
    13VVH/Velserbroek 11021710187
    14Diemen sv. 11021722337

    Poulestanden 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Ouderkerk sv. 11100333
    2Diemen sv. 11001330

    Poulestanden 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Diemen sv. 12200636
    2Domstad Majella 12101553
    3Waterwijk asc 12002360
  • Poule programma

    WedstrijddatumThuisUitInfo
    17 dec. 14:30Diemen 1SDZ 1
    28 jan. 14:00VVH Velserbroek 1Diemen 1
    4 feb. 14:30Diemen 1Spaarnwoude 1
    11 feb. 14:30Diemen sv. 1Schoten vv. 1
    18 feb. 14:00Wijk aan Zee 1Diemen 1
    25 feb. 14:00Kennemers (de) 1Diemen sv. 1
    11 mrt. 14:30Diemen 1Ouderkerk 1
    18 mrt. 14:00United/DAVO 1Diemen 1
    25 mrt. 14:30Diemen 1Sporting Martinus 1
    1 apr. 14:15Alliance '22 sv. 1Diemen sv. 1
    8 apr. 14:00RODA 23 1Diemen 1
    15 apr. 14:30Diemen 1VVH Velserbroek 1
    22 apr. 14:00ZSGOWMS 1Diemen 1
    13 mei. 14:30Diemen 1Bloemendaal 1
    20 mei. 14:00SDZ 1Diemen 1
    27 mei. 14:30Diemen 1Kennemers 1
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Upload Wedstrijdverslagen

    Versturen