• Diemen 1 (zaal)

  • Poulestanden 1 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1RKAVIC 59810572025
    2TOB Rksv 129711932422
    3asv LEBO 107610481819
    4Diemen sv. 19612643319
    5asv LEBO 198512503016
    6DVVA csv. 49504475415
    7RKAVIC 49414344613
    8VVA/Spartaan 18404404112
    9Arsenal ASV 2930632479
    10Os Lusitanos 5721433367
    11DVVA csv. 2921628597
    12VVGA 1820621576
    13Zeeburgia avv 4810737533
    14Elbalta 4900923890

    Poulestanden 1 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1TOB Rksv 1211001323
    2Wartburgia asv 211001233
    3DIOS sv. 911001123
    4Ziekenhuis Amstelveen zvv/Borstpoli 41100903
    5Hillegom sv 111001463
    6KDO sv 411001023
    7ZVS/De Stal 211001023
    8Vedette zvv / De Remise 911001143
    9Arsenal ASV 91100923
    10TOB Rksv 1711001153
    11Schollevers de asvv 31100933
    12Ziekenhuis Amstelveen zvv/Borstpoli 21100713
    13asv LEBO 711001273
    14VEW 11100943
    15Argon 21100833
    16Vedette zvv / De Remise 101100833
    17Vedette zvv / De Remise 41100833
    18Argon 11100623
    19AZV (Amstelveen) 21100623
    20AZV (Amstelveen) 11100623
    21ABN AMRO z.v.c. 31100513
    22CTO '70 vv 11100853
    23Plein83 81100853
    24Legmeervogels 51100633
    25KDO sv 81100523
    26TT/Goodnight 21100523
    27Zeeburgia avv 21100973
    28Dijk De asv 21100863
    29TOB Rksv 141100753
    30Argon 41100643
    31Exstudiantes Amsterdam 91100533
    32TOB Rksv 51100533
    33ZVS/De Stal 41100533
    34RKAVIC 61100423
    35ZVS/De Stal 11100203
    36DSS 11100763
    37DCG Rksv 21100653
    38ABN AMRO z.v.c. 71100543
    39Sporting Martinus 41100543
    40Olympia Haarlem 81100433
    41Arsenal ASV 41100323
    42DVS Haarlem 111100323
    43Exstudiantes Amsterdam 71100323
    44RKAVIC 51100323
    45SIZO vv 11100323
    46Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 21010551
    47HYS 51010551
    48Amstelglorie 31010441
    49asv LEBO 101010441
    50Meer De sv. 21010441
    51VVGA 31010441
    52ABN AMRO z.v.c. 21010331
    53ABN AMRO z.v.c. 41010331
    54Germaan/De Eland asv 41010331
    55Plein83 71010331
    56Ara Cora Kingdom 60000000
    57Diemen sv. 10000000
    58Germaan/De Eland asv 20000000
    59Os Lusitanos 40000000
    60SZV de Toerist 11001670
    61Meer De sv. 11001560
    62DVVA csv. 61001450
    63UBA Sport z.v.v. 21001450
    64VVC fc 11001340
    65Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 61001230
    66Legmeervogels 21001230
    67TOB Rksv 161001230
    68Zandvoort Noord zvv. 51001230
    69Ziekenhuis Amstelveen zvv/Borstpoli 31001230
    70Parkstad SV 61001790
    71TOB Rksv 151001680
    72DCG Rksv 81001570
    73Sporting Martinus 21001460
    74Olympia Haarlem 41001350
    75RKAVIC 41001350
    76Sporting Martinus 31001350
    77Maccabi 21001240
    78DIOS sv. 21001020
    79Maccabi 41001580
    80Os Lusitanos 61001580
    81KDO sv 51001360
    82Nieuw Sloten sv 11001250
    83ZOG 41001250
    84Exstudiantes Amsterdam 41001260
    85Golden Stars FC 41001260
    86RKDES 31001260
    87Des Adamsnood 21001150
    88TOB Rksv 610017120
    89VVC fc 31001490
    90DCG Rksv 111001380
    91Legmeervogels 61001380
    92Parkstad SV 21001380
    93Ziekenhuis Amstelveen zvv/Borstpoli 510015110
    94JOS/W'graafsmeer zaal 21001390
    95KDO sv 91001170
    96RKAVIC 910014110
    97Vedette zvv / De Remise 51001290
    98HYS 410016140
    99DCG Rksv 510012100
    100Olympia Haarlem 110012100
    101Exstudiantes Amsterdam 1010013120
    102Geel Wit '20 sv. 110012110
    103Knooppunt 't 51001090
    104Ara Cora Kingdom 510012130

    Poulestanden 1 (B6000 Mannen Zaal beker recreatie poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Plein83 711001653
    2Golden Stars FC 411001333
    3Plein83 811001013
    4AZV (Amstelveen) 11100923
    5asv LEBO 1011001043
    6Diemen sv. 11100713
    7JOS/W'graafsmeer zaal 21100713
    8Legmeervogels 21100723
    9TOB Rksv 61100613
    10Parkstad SV 21100953
    11Zeeburgia avv 21100843
    12Parkstad SV 61100513
    13Meer De sv. 21100853
    14asv LEBO 71100633
    15Os Lusitanos 61100523
    16RKDES 31100303
    17RKAVIC 41100863
    18Argon 11100753
    19Meer De sv. 11100753
    20Germaan/De Eland asv 21100643
    21Ara Cora Kingdom 61100423
    22Schollevers de asvv 31100423
    23asv LEBO 81100983
    24DCG Rksv 21100983
    25TOB Rksv 121100873
    26Exstudiantes Amsterdam 41100543
    27Plein83 61010661
    28RKAVIC 51010661
    29Exstudiantes Amsterdam 71010441
    30TOB Rksv 71010441
    31TOB Rksv 50000000
    32DVVA csv. 31001890
    33Zeeburgia avv 31001890
    34RKAVIC 31001780
    35KDO sv 21001450
    36Golden Stars FC 121001680
    37DWS afc 21001570
    38Etyfoor 21001570
    39Amstelglorie 11001460
    40Exstudiantes Amsterdam 31001240
    41JOS/W'graafsmeer zaal 11001240
    42TOB Rksv 101001580
    43Exstudiantes Amsterdam 21001360
    44TOB Rksv 81001250
    45Parkstad SV 41001030
    46DVVA csv. 11001590
    47ADSV 11001480
    48VNS United 51001150
    49Dijk De asv 11001270
    50VVGA 11001160
    51Golden Stars FC 610014100
    52Maccabi 11001170
    53TOB Rksv 91001170
    54Parkstad SV 51001290
    55Zeeburgia avv 410011100
    56DVVA csv. 210013130
    57DEVO'58 210015160
  • Poule programma

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Upload Wedstrijdverslagen

    Versturen