• Diemen VR1 (zat)

  • Poulestanden VR1 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Diemen sv. VR18701331021
    2Ouderkerk sv. VR18611301019
    3Buitenveldert sc. VR19522211417
    4TOS-Actief VR17403282812
    5DVVA csv. VR27403151812
    6WV-HEDW VR28404151612
    7GeuzenMiddenmeer VR1821513307
    8Meer De sv. VR3820615266
    9Wartburgia asv VR5712416225
    10Swift VR180268202

    Poulestanden VR1 (B2610 Vrouwen beker zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Diemen sv. VR11100313
    2SCH '44 VR11001130

    Poulestanden VR1 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Diemen sv. VR133003539
    2TOB Rksv VR132011366
    3Meteoor De sv. VR131027233
    4Almere FC VR230037300
  • Poule programma

    WedstrijddatumThuisUitInfo
    3 feb. 12:30Diemen sv. VR1Meer De sv. VR3
    24 feb. 10:30DVVA csv. VR2Diemen sv. VR1
    10 mrt. 15:00Buitenveldert sc. VR1Diemen sv. VR1
    17 mrt. 14:30Diemen VR1WV-HEDW VR2
    24 mrt. 12:30GeuzenM'meer VR1Diemen VR1
    7 apr. 14:30Diemen VR1Tos Actief VR1
    14 apr. 14:30Wartburgia VR5Diemen VR1
    12 mei. 16:20Swift VR1Diemen sv. VR1
    19 mei. 14:30Diemen VR1Ouderkerk VR1
    26 mei. 14:30Meer de VR3Diemen VR1
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Upload Wedstrijdverslagen

    Versturen